KONTAKT

Sportkontoret

Medlemshantering
E-post: kansli@lb07.se

Adress

LB07 – IF Limhamn Bunkeflo
Besöksadress: Ängsdalsvägen 24 (Brovallen)
Klicka för vägbeskrivning
Postadress: Box 38, 218 24 Bunkeflostrand

Klubbchef


David Wernersson
Mobil: +46 761 88 81 51
E-post: david@lb07.se

Säljansvarig


Christian Granlund
Mobil: +46 705 16 29 62
E-post: christian@lb07.se

Sportchef Dam och flickansvarig


Henrik Adolfsson
Mobil: +46 73 038 54 16
E-post: henrik@lb07.se

Sportchef Herr och pojkansvarig


Sebastian Jonsson
Mobil: +46 70 413 60 14
E-post: sebastian@lb07.se

Ekonomi


Monica Jeppsson  
Telefon: +46 40 51 02 36 (Måndagar-torsdagar 09:00-13:00)
E-post: ekonomi@lb07.se

Ekonomi


Birgitta Olsson
Telefon: +46 40 51 02 36 (Måndagar-torsdagar 09:00-13:00)
E-post: ekonomi@lb07.se

Org.nr: 846001-7299
Bankgiro: 951-6451

Bokningar
Bokning@lb07.se